РолетиПрозорі ролети

Прозорі ролети з полікарбонату Київ

Сучасне та практичне рішення для захисту будь-яких віконних та дверних отворів. Унікальність цих виробів полягає в тому, що вони виконують всі захисні функції як і прості алюмінієві ролети, але при цьому є прозорими. Рольставні з полікарбонату прозорі на 95%, а їх полотно в 200 разів міцніше простого скла.

Встановивши прозорі ролети Ви забезпечите комфортний відпочинок у вашій альтанці або на терасі будь-якої пори року. Вони захистять Вас від вітру, дощу та навіть снігу, при цьому дозволять непогано заощадити на освітленні та опаленні приміщення. Монолітний полікарбонат який ми використовуємо у виробництві наших ролет не поступається в міцності алюмінієвим ролетам, тому від захисту ваше приміщення від вандалів і грабіжників.

Також варто звернути увагу на те, що прозорі ролети мають шикарний зовнішній вигляд і надають елегантності будь-яким прорізам на які їх встановлюють. Комплектуючі можуть бути виконані у чотирьох стандартних кольорах таких як: білий, сірий, бежевий та коричневий або можуть бути пофарбовані в будь-який колір з каталогу RAL за бажанням замовника.

Особливості конструкції

– Полотно конструкції виконане з монолітного полікарбонату та є прозорим на 90%. За світлопропускністю, полікарбонат можна порівнювати зі звичайним склом але за захисними властивостями монолітний полікарбонат у 200 разів міцніший за скло