РолетиРолети на вікнаРолети на вікна

Ролети на вікна у Києві

Рольставні (вони ж ролети на вікна) – це затребуваний спосіб захисту віконного отвору від несанкціонованого доступу, актів вандалізму та різних надзвичайних подій (у тому числі й від вибухової хвилі). Ще ці конструкції виконують декоративну функцію, покращують звуко- та теплоізоляційні властивості, знижуючи витрати на кондиціювання влітку та опалення взимку. Крім того, ролети на вікна захищають від прямих променів сонця і сторонніх поглядів, що актуально для мешканців перших поверхів.

Бажаєте замовити ролети на вікна з доставкою та монтажем? Розраховуєте на рольставні високої якості за адекватними цінами? Тоді звертайтесь до нашої спеціалізованої компанії!

 

Віконні ролети: що і де використовуються?

Рольставні – це полотно, що складається з довгастих металевих панелей – ламелей. У закритому вигляді вони повністю закривають віконний (балконний, дверний) отвір, виконуючи передусім захисну функцію. При відкритті полотно рухається нагору і згортається в коробі, всередині якого розташований спеціальний вал. Відповідно у відкритому вигляді ролети не захаращують віконний отвір, не приховують простір і не заважають огляду. І цим вони сильно виграють на фоні традиційного захисного елемента — металевих ґрат на вікна.

Віконні ролети мають широку сферу застосування. Їх часто встановлюють на вікна магазинів, бутіків, салонів краси та інших закладів послуг. Також вони нерідко використовуються в офісних приміщеннях (особливо на перших поверхах), на дачах, котеджах і приватних будинках. Все більш потрібні ролети і для закриття отворів квартир у багатоповерхівках.

 

Головні причини купити ролети на вікна

Популярність рольставен не випадкова. У них багато переваг на тлі альтернативних способів захисту/закриття віконних отворів, а саме:

1. Високий протизламний захист. Ролети – серйозна перешкода для зловмисників, які в переважній більшості випадків просто зупиняться на іншому об’єкті для проникнення.

2. Антивандальний захист та запобігання розбиттю вікон. На відміну від ґрат рольставні оберігають склопакети від хуліганів, ударної хвилі та інших механічних впливів.

3.Високі ізоляційні властивості. Ролети є додатковою перешкодою і для втрат, і для звуків. Остання особливість актуальна для об’єктів поблизу трамвайних або залізничних колій, жвавих вулиць і т.д.

4. Захист від сонця, вітру, сторонніх поглядів.

5. Можливість повного відкривання для відмінного огляду, забезпечення інсоляції та економії на штучному висвітленні.

6. Варіативність зовнішнього вигляду. Рольставні на вікна не обов’язково мають бути білими, сірими чи чорними. Покупець може вибрати будь-який відповідний варіант відповідно до власних побажань та вимог дизайну.

7. Можливість повної автоматизації. Ролети на вікна можуть бути доповнені автоматичним приводом з дистанційним керуванням з пульта або навіть інтегровані в систему розумного будинку, коли відкривання/закривання відбувається за розкладом або іншим сценаріям.

 

Щоб дізнатися більше про ролети на вікна, зателефонуйте нам зараз!