РафшториРафштори

Рафштори (фасадні жалюзі)

Найефективніше та практичне рішення захисту від сонця будь-якого віконного чи дверного отвору – це рафштора. Найчастіше такі вироби встановлюють у заміських котеджах, у міських квартирах в офісах та промислових приміщеннях. Рафштори дуже прості у використанні. Існує три варіанти управління:
– ручне керування за допомогою спеціального комірного пристрою
– автоматичне керування за допомогою клавіші
– автоматичне керування за допомогою дистанційного пульта керування

Різновиди рафштор

Рафштори з коробом QM

Цей короб виконаний з екструдованого алюмінієвого профілю підвищеної жорсткості. Основною відмінністю даного короба є його простота та компактність.

Рафштори з цим коробом дуже застосовувати у разі вбудованого монтажу, тому що даний короб закриває всього лише 11 сантиметрів отвору.

Короб фарбується порошковою фарбою, він не вигоряє на сонці і не втрачає свого первинного вигляду навіть після багатьох років експлуатації.

 

 

Рафштори з профільною напрямною

Така рафштор виготовляється з екструдованого алюмінію підвищеної жорсткості. Її основною відмінністю є її профільні напрямні, які також виготовлені з алюмінію.

Виріб може бути пофарбований у будь-який колір із каталогу RAL порошковою фарбою, яка не вигоряє на сонці і не втрачає своїх властивостей у процесі експлуатації. Стандартні кольори: білий, сірий, бежевий, коричневий та антрацит.

Рафштори з тросовою напрямною.

Рафштори виготовлені з екструдованого алюмінію підвищеної жорсткості. Основною відмінністю даної конструкції є тросові напрямні, які прості у монтажі.

Вироби мають 5 стандартних кольорів: білий бежевий, сірий, коричневий та антрацит. За бажанням замовника виріб може бути пофарбований у будь-який колір із каталогу RAL порошковою фарбою, яка не вигоряє на сонці та не втрачає колір процесу експлуатації.