ПерголиЛамельні перголи

Пергола з алюмінієвими поворотними ламелями

Унівірсальна система виконує кілька корисних функцій одночасно:
– Регульований захист від сонця, поворотні ламелі дозволять Вам самостійно регулювати потрапляння сонячних променів на майданчик
– Захист від дощу та навіть снігу, у закритому положенні дах перголи на 100% запобігає попаданню опадів на терасу
– Окраса майданчика. Унікальний дизайн перголи зробить Вашу терасу ще хворіючи на привабливу і сучасну
Дана конструкція призначена для того, щоб під час відпочинку на терасі Ви та Ваші близькі відчували себе максимально комфортно у будь-який час та період року.

 

Технічні характеристики нашої перголи

Всі стійки та ламелі виконані з екструдованого алюмінію, що дозволяє перголі бути стійкою до сильних вітрів, злив та снігопадів.

Між усіма ламелями додані гумові ущільнювачі.

Ламелі обертаються під кутом 140 градусів.

Додані інтегровані водовідливи.

Стійки виконані у спеціальній формі, що забезпечує підвищену міцність виробу.

 

Типи ламельних пергол

Окрема ламельна пергола, встановлюється на будь-яких відкритих майданчиках. Виготовляється у будь-яких розмірах у формі квадрата або прямокутника. Опорами є чотири стійки виконані з первинного алюмінію. З будь-якої зі сторін може бути встановлена система Zip. Керується вручну або за допомогою електромотора (пультом дистанційного керування або простим клавішним вимикачем).

 

Пристінна ламельна пергола, з одного боку кріпиться до фасаду, а з іншого стоїть на упорах, які виконані з первинного алюмінію та оснащені системою водовідливу. Така система може бути виготовлена у розмірі. З будь-якої зі сторін може бути встановлена система Zip. Керується вручну або за допомогою електромотора (пультом дистанційного керування або простим клавішним вимикачем).

 

Підвісна ламельна пергола, її особливість полягає в тому, що система не має стійок. Така система дозволить Вам максимально зберегти вільне місце під накриттям і не обмежувати його стійками.

 

 

 

 

Інтегрована ламельна пергола,

 

 

 

 

 

У стандартній комплектації всі перголи оснащені електроприводами, керувати ламелями ви можете за допомогою дистанційного пульта.

Найчастіше бічні прорізи можуть бути відкритими або закритими вертикальними маркізами, яке також можна придбати в нашій компанії.

Вид збоку