Балконные маркизы 1
Балконные маркизы 2
Балконные маркизы 3

Балконні маркізи (падаючий лікоть)

Не вигоряють на сонці і не намокають під дощем

Балконна маркіза – дозволить обмежити потрапляння сонячних найкращих, у віконний, балконний або дверний проріз, шириною до 4 метра. Також цей виріб прикрасить Ваш фасад, зробить його хворіючи на привабливий і сучасний.

Маркізи виготовляються з акрилової тканини, що пройшла спеціальну обробку, завдяки чому тканина не вигоряє на сонці, не намокає під дощем і не піддається впливу плісняви ​​та шкідників. Для виготовлення профілю застосовують алюміній з високими антикорозійними властивостями та додатковим захисним покриттям.

Ці системи встановлюються безпосередньо на фасад будівлі, щоб надати йому респектабельний вид. М’які, гармонійні форми та органічно перехідні один до одного окремі компоненти. У відкритих навісів повністю відсутні касети, внаслідок чого вони виглядають елегантно та скромно.

 

Балконі маркізи ціна

Всі ціни вказані в євро, для прорахунку будь-якої конструкції також можна звернутися до нашого менеджера по телефону або залишити заявку на зворотний дзвінок.

Виробництво маркіз

У виробництві використовуються тільки якісні та надійні комплектуючі, які ми замовляємо у провідних європейських виробників. До наших систем застосовуємо акрилову тканину від всесвітньо відомого австрійського виробника Sattler, тканина призначена для експлуатації на вулиці. Вона не промокає і не вигоряє на сонці. Збір готових виробів та різання тканини відбуваються на нашому власному виробництві. Самостійна переробка дозволяє робити готові вироби ще дешевшими для наших клієнтів. Ми надаємо офіційну гарантію на 3 роки від виробника. Якість нашої продукції підтверджена всіма необхідними європейськими сертифікатами.

 

Колірні рішення вертикальних маркіз

Каталог акрилових тканин від австрійського виробника Sattler:

Sattler 385

Sattler 338

Sattler 320


Sattler 314

Автоматика для маркіз:

Найкраща автоматика для маркіз у Києві та Київській області. При замовленні автоматичної маркізи пульт у подарунок

Пульт дистанційного керування

За допомогою дистанційного пульта управління можна керувати маркізою не витрачаючи сил на її скручування.

Пульти керування з таймером

Дозволяє налаштувати відкривання та закривання маркізи за таймером, що дозволить економити на кондиціонуванні влітку та дозволяє створити видимість знаходження власників будинку за їх відсутності.

 

Настінний блок керування електроприводом

За вашим бажанням управління маркізою можна розмістити на стіні завдяки стаціонарному блоку управління.

Датчик вітру та сонця

Датчик, що реагує на сонце та вітер дає можливість повністю автоматизувати маркізу на режим розгортання та згортання у разі ураганних поривів вітру та інших екстремальних умов.

 

 

Датчик сонця

Дозволяє налаштувати закривання та відкривання ролети в автоматичному режимі залежно від освітленості на вулиці та відповідно економніше використовувати електроенергію та створювати комфорт будинку.