Вертикальні маркізиМаркізиВертикальні маркізи

Вертикальні маркізи

Сучасні сонцезахисні системи займають друге місце за ефективністю захисту від сонячної активності. Завдяки сучасним матеріалам, вони можуть (незначно) поступитися лише рафштором. Передові технології провідних компаній дозволяють затримати до 80% сонячного випромінювання, при цьому мають привабливий зовнішній вигляд і добре бачити, що відбувається зовні. Матеріалами в нашій колекції є тканини Sattler і Soltis.

Умовно вироби категорії “рефлексолі” можна розділити на підкатегорії:
Рефлексолі Veranda (вертикальні маркізи)
ZIP рефлексолі (вертикальні маркізи в закритій системі)
Вертикальні маркізи – старі системи у цій категорії. Вони являють собою полотно тканини з маркізовою акриловою тканиною, нижній засмучуючий профіль пересувається по нержавіючому тросу або трубці. Тканина не дає можливості оглядати вулицю, а й увечері надійно захищає приміщення від перегляду ззовні.

Управління на вибір
Для комфорту та залежно від наявного бюджету Ви можете вибрати маркізи з ручним керуванням (за допомогою комірця) та автоматичний за допомогою пульта чи вимикача.

Не вигоряє на сонці та не намокають під дощем

Маркізи виготовляються з акрилової тканини, що пройшла спеціальну обробку, завдяки чому тканина не вигоряє на сонці, не намокає під дощем і не піддається впливу плісняви ​​та шкідників. Для виготовлення профілю застосовують алюміній з високими антикорозійними властивостями та додатковим захисним покриттям.

Автоматика для зручності
Для зручності та безпеки конструкції з вильотом більше 3-х метрів рекомендується комплектувати виріб сонцевитрозахисною автоматикою, що при сильних поривах вітру захищає конструкцію від поломки.

Широка гама кольорів
Близько 40 кольорів тканин дозволять Вам підібрати сонцезахисні марківзи під екстер’єр Вашого приміщення чи будь-які інші дизайнерські задуми.

Колірні рішення вертикальних маркіз

Каталог акрилових тканин від австрійського виробника Sattler:

Sattler 385

Sattler 338

Sattler 320


Sattler 314

Автоматика для маркіз:

Найкраща автоматика для маркіз у Києві та Київській області. При замовленні автоматичної маркізи пульт у подарунок

Пульт дистанційного керування

За допомогою дистанційного пульта управління можна керувати маркізою не витрачаючи сил на її скручування.

Пульти керування з таймером

Дозволяє налаштувати відкривання та закривання маркізи за таймером, що дозволить економити на кондиціонуванні влітку та дозволяє створити видимість знаходження власників будинку за їх відсутності.

 

Настінний блок керування електроприводом

За вашим бажанням управління маркізою можна розмістити на стіні завдяки стаціонарному блоку управління.

Датчик вітру та сонця

Датчик, що реагує на сонце та вітер дає можливість повністю автоматизувати маркізу на режим розгортання та згортання у разі ураганних поривів вітру та інших екстремальних умов.

 

 

Датчик сонця

Дозволяє налаштувати закривання та відкривання ролети в автоматичному режимі залежно від освітленості на вулиці та відповідно економніше використовувати електроенергію та створювати комфорт будинку.