В’їзні ролети у Києві

Для обмеження та контролю доступу на приватну територію традиційно використовують ворота. Але в умовах дефіциту простору або при нахилі ґрунту на в’їзді доводиться шукати альтернативні варіанти. Все частіше серед них вибір падає саме на в’їзні ролети (вони ролетні ворота).

Вони сьогодні повсюдно використовуються на дачах, у приватних будинках та котеджах, на різних офісних та виробничих об’єктах. Полотно ролетних воріт відкривається нагору, а отже не захаращує ні дефіцитні квадратні метри приватної території, ні простір перед в’їздом.

Бажаєте встановити в’їзні ролети? Наша компанія до ваших послуг!

 

Головні особливості в’їзних ролет

На відміну від традиційних воріт полотно, яке закриває в’їзд, складається з довгастих панелей — ламелів. Вони найчастіше виготовляються із алюмінію, а стандартна ширина ролетного профілю становить 55 або 77 мм. Як заповнення зазвичай застосовується пінополіуретан або інші міцні, зносостійкі матеріали.

При відкритті ролетне полотно йде під стелю, де в коробі накручується на вал. Крім цього, конструкція в’їзних ролет передбачає вертикальні напрямні, покликані захистити від перекосів через вітрові навантаження, а також систему управління. Це може бути як механічний, так і електронний привод відповідно для ручного або автоматичного підйому/опускання полотна.

 

Переваги ролетних воріт на в’їзді

Насамперед ролети ефективно справляються із завданням закриття в’їзного отвору та обмеження/контролю доступу. І в цьому аспекті вони не поступаються традиційним воротам. До інших переваг ролетних воріт відноситься:

 

1. Універсальність. Можуть використовуватись у приватному будинку, на дачі, у котеджі, на об’єктах іншого цільового призначення, куди заїжджає автомобільна техніка заввишки до 3 метрів. Не стане обмеженням їх застосування як невеликий вільний простір, і ухил грунту на в’їзді.
2. Компактність. Ролетним воротам не потрібен вільний простір з боків, за або перед в’їздом, що вигідно відрізняє їх від орних і відкатних аналогів.
3. Простота та висока швидкість монтажу на фоні інших видів воріт.
4. Варіативність кольорових рішень. Покупець може замовити в’їзні ролети необхідного кольору, у тому числі, щоб досягти гармонії з ландшафтом, екстер’єром будівлі або реалізувати будь-які дизайнерські задуми.
5. Практичність та зручність в експлуатації. При пошкодженні окремої ламелі достатньо замінити лише її. Взимку для відкриття/закриття не доведеться розчищати сніг. Крім того, при встановленні електроприводу в’їзними ролетами можна керувати навіть дистанційно.
6. Розумна вартість. Вибираючи наші послуги, ви отримаєте якісні в’їзні ролети за прийнятною ціною. А за рахунок різноманіття доступних опцій (тип профілю, дизайн, розміри, вид приводу) можна як підвищити підсумкові експлуатаційні властивості, так і за необхідності вписатися в обмежений бюджет.

Потрібні ролети на в’їзд? Просто зв’яжіться з нами!