РолетиРолети гратиРолети решітки

Ролети решітки у Києві

Ролети-решітки (ролетні грати) – це захисні металеві конструкції, які передбачають просвіти для забезпечення огляду та збереження привабливості фасаду та вітрин. Найчастіше вони затребувані у торгових та офісних центрах, де використовуються для запобігання несанкціонованому доступу до магазинів, бутіків, салонів та інших об’єктів.

Бажаєте вигідно купити ролети решітки з доставкою та монтажем? Тоді обирайте наші послуги!

 

Ролетні ґрати: що це і де затребуване?

Ролети решітки передбачають металеві полотна із просвітами. Тобто тут ламелі не цілісні, як у звичайних ролетах, а з перфорацією (отворами). За рахунок цього обмежується доступ до об’єкта, але його огляд зберігається. В результаті виконуються відразу дві функції – захисна та демонстраційна (рекламна).

В іншому ролетні грати не відрізняються від звичайних ролет: полотно відкривається вгору і намотується на вал, прихований у захисному коробі. Також передбачаються вертикальні напрямні, механізми фіксації у закритому положенні, механічний або електронний привід для підйому/опускання полотна.

Ролетні грати широко застосовуються в комерційних приміщеннях, так як здатні забезпечити демонстрацію об’єкта (вітрини) цілодобово. А це актуально для:

  • магазинів та бутиків;
  • салонів краси;
  • туристичних агенцій;
  • офісних приміщень;
  • банків;
  • кабінетів юристів та нотаріусів;
  • різних адміністративних будівель (паспортних столів тощо).

 

Переваги ролетних грат:

1. Ефективний захист від несанкціонованого доступу та пошкоджень майна (вітрин). Високі охоронні властивості підтверджують спеціальні сертифікати.

2. Збереження привабливості фасаду (вітрин). Такі грати більш виграшно виглядають у торгових центрах та магазинах, ніж класичні ролети. Крім цього, можна вибрати необхідний колір, розмір просвітів або ступінь перфорації профілю відповідно до дизайнерських задумів або вимог до безпеки.

3. Універсальність. Гратами можна закрити як невеликі магазинчики або приватні кабінети, так і великі торгові об’єкти. В останньому випадку замовнику можуть бути запропоновані великогабаритні конструкції з посиленим профілем, які мають підвищений рівень міцності.

4. Цілодобова демонстрація. Ролети грат не закривають вітрину і фасад об’єкта повністю. Відповідно у вихідні дні та неробочі години перехожі бачитимуть пропонований асортимент. Подібна ненав’язлива реклама справді здатна підвищувати рівень продажів.

5. Простота експлуатації. Ролети решітки можуть бути доповнені автоматичним приводом, що дозволить відкривати та закривати їх за допомогою пульта. Але навіть ролети з ручним керуванням завдяки відносній легкості не вимагають особливих зусиль: з ними справляються навіть тендітні дівчата.

 

Готові замовити ролети решітки з доставкою та монтажем? Потрібна консультація досвідчених спеціалістів? Зв’яжіться з нами зараз!