РолетиРолети на гаражРолети на гараж

Ролети на гараж у Києві

Сьогодні закрити гаражний отвір можна різними альтернативними способами. Крім класичних (орних) та відкатних воріт все частіше можна зустріти і ролети на гараж (вони ж ролетні ворота). Це стильний, практичний, універсальний та вельми привабливий за ціною спосіб закриття гаражного отвору.

Якщо вас цікавлять гаражні ролети в Києві чи будь-якому місті України, обов’язково ознайомтеся з нашим асортиментом та зробіть правильний вибір!

 

Що таке ролети на гараж?

Це альтернатива звичним воротам, яка конструктивно має багато спільного із звичайними жалюзі. Полотно ролет складається із з’єднаних один з одним пластин – ламелей. Вони, коли йдеться про закриття гаражного отвору, виконані переважно з алюмінію або нержавіючої сталі. При відкритті полотно рухається вгору і ламелі намотуються на приймальний вал, розташований під стелею гаража. Відповідно простір перед та за отвором, а також з його боків залишається вільним.

З додаткових елементів ролетних воріт варто виділити напрямні шини, що відповідають за прилягання ламелів до отвору (виключається «ефект вітрила»), ригельний замок та посилені пружини, що забезпечують довговічність конструкції при інтенсивній експлуатації.

Аналогічні ролетні ворота конструкції застосовуються для закриття дверних отворів і обмеження доступу до прибудинкової території або інших об’єктів, захисту вікон, зонування промислових зон і т.д.

 

Переваги гаражних ролет

Спочатку ролети на гараж ставили там, де не було можливості встановити орні або зсувні ворота. Але зараз їхня популярність активно зростає. І це невипадково. На користь гаражних ролетів кажуть такі переваги:

 

1. Компактність та мінімум займаного місця. Ролети, відкриваючись, опиняються під стелею, тобто не захаращують ні сам гараж, ні простір перед ним.

2. Універсальність. Їх можна встановити практично в будь-якому гаражі, на мийках, СТО та об’єктах іншого цільового призначення.

3. Швидка та проста установка. Використовується як внутрішній (прихований), і зовнішній монтаж. Останній підходить для гаражів, що знаходяться на закритій прибудинковій території.

4. Мінімальний догляд та висока ремонтопридатність. Якщо окремі ламелі будуть пошкоджені, можна просто замінити їх, а гаражні ролети стануть знову як нові.

5. Різноманітність кольорових варіацій. Хоча найбільш затребуваними є білі, сірі та чорні ролети, користувач має можливість підібрати ролетні ворота за кольором під конкретний екстер’єр та/або навколишній ландшафт.

6. Відносно доступна ціна на тлі секційних та відкатних воріт.

Ще одним бонусом гаражних ролетів є варіативність управління. Вирізняють як ручні, так і автоматичні ворота. У першому випадку застосовується пружинно-інерційний механізм та ручки для зручного відкриття/закриття. Для автоматизації встановлюється електропривід та пропонуються органи дистанційного керування.

Щоб вигідно замовити ролети на гараж, зв’яжіться з нашими представниками зараз!