Гаражные ворота с калиткой
Секционные ворота
Ворота секционные изнутри
tempImageXliiSz
tempImageF6PGbp
tempImagenhOu1n
Ворота для гаража
Гаражные ворота
Ворота Gant

Секційні ворота Gant (Чехія)

Секційні ворота – це найкраще рішення для закриття Вашого гаражного отвору. Головною перевагою конструкції є економія простору як усередині, так і зовні гаража. Під час відкриття полотно піднімається вгору та розміщується під стелею (тим самим дозволяє максимально зберегти вільне місце).
Також до переваг секційних воріт варто віднести їх захисні функції. Полотно воріт оснащене седвіч панелями, товщина кожної 40мм, що забезпечує гарний рівень тепло і шумоізоляції, а також дозволяє захистити гараж від несанкціонованого проникнення.

Гаражні ворота переваги конструкції

 

  • Панелі для воріт виготовляються в Чехії на найсучаснішому обладнанні. Вони відповідають усім європейським вимогам до якості та безпеки. У панелях відсутній місток холоду і захист від затискання пальців.
  • Напрямні шини товщиною 1.5мм (найтовстіше на ринку) забезпечують відмінний рівень жорсткості конструкції.
  • Всі рухомі елементи, такі як: ролики, кронштейни, проміжні петлі та бічні заглушки вкриті подвійним шаром цинку, це дозволяє захистити конструкцію від корозії.
  • Торсіонний механізм з робочим ресурсом 25000 циклів оснащений захистом від обриву пружин, що гарантує ще хворіючи на безпечну експлуатацію воріт.

Типи підйому гаражних воріт

Типи панелей та кольорова гама

Гаражні ворота можуть бути виконані у чотирьох стандартних цінах (білий 9010, срібло 9006, коричневий 8014, антрацит 7016). І в чотирьох не стандартних кольорах, вартість яких трохи відрізняється від квітів, які перераховані нижче, ламінація під дерево + 5% до вартості воріт (темний дуб, золотий дуб, венге). Також зовсім недавно в лінійку вступив новий колір графіт, при його виборі вартість воріт збільшиться на 7%.

Управління секційними воротами

Керувати воротами (відчиняти та закривати) можна кількома способами:

  1. Ручне управління – піднімати ворота за ручку, яка може бути встановлена в будь-якій частині воріт.
  2. Автоматичне управління – ворота які оснащені електроприводом керуються дистанційно за допомогою маленького та зручного пульта.
  3. Ручне керування (ланцюговим редуктором) – ворота висотою понад 3 метри або ворота промислової серії можуть бути оснащені редуктором, для відкриття або закриття необхідно просто тягнути ланцюг, а редуктор буде приводити ворота і рух.

Монтаж секційних воріт

Монтаж воріт виконується тільки професіоналами! Наші монтажні бригади протягом довгих років удосконалили і до цього дня удосконалять свої навички в галузі монтажу та обслуговування воріт. Кожна бригада відвідує навчальні заходи та має сертифікати, які дозволяють офіційно встановлювати ворота на території України. У вартість установки воріт входить цілий комплекс послуг: доставка на об’єкт, монтаж, налаштування, перевірка обладнання та коротке навчання для клієнта. На всі ворота, встановлені нами, Ви отримуєте гарантію на 24 місяці. А перед запуском замовлення в роботу, наші фахівці обов’язково виїжджають до Вас на об’єкт, щоб врахувати всі особливості отвору при виробництві воріт та уникнути небажаних “сюрпризів” під час монтажу.