Відкатні воротаВоротаВідкатні ворота

Відкатні ворота у Києві

Відкатні ворота – це затребувані конструкції, які використовуються для оформлення в’їзду, обмеження та контролю доступу на різних житлових та комерційних об’єктах. Основною відмінністю від традиційних воріт є те, що стулка не відчиняється, а відкочується вбік, тобто рухається вздовж огорожі. В результаті відкатні ворота не захаращують проріз, не вимагають вільного простору перед собою, слабо схильні до вітрових навантажень, не бояться снігових завалів. А ще їх можна легко автоматизувати.

Бажаєте замовити відкатні ворота на дачу, у приватний будинок чи промислове підприємство? Тоді звертайтесь до нашої спеціалізованої компанії.

 

Відкатні ворота: особливості конструкції та сфера застосування

Відкатні ворота передбачають полотно, яке відкочується убік паралельно огорожі, звільняючи отвір. Для забезпечення такого руху найчастіше застосовуються спеціальні напрямні. Існують різні види відкатних воріт, у тому числі:

  • рейкові – для руху застосовується спеціальна рейки, яка виконує роль напрямних;
  • консольні – тут як напрямні використовується бетонний фундамент, а для руху стулки воріт застосовуються роликові опори;
  • підвісні – у цьому випадку напрямні з роликами фіксуються зверху воріт.

Полотно воріт може бути виконане з різних матеріалів, в тому числі дерева, сталі або алюмінію. Широко використовуються алюмінієві профілі з додатковим наповненням (наприклад, сендвіч-панелями).

Ворота відкотів дуже універсальні. Вони затребувані там, де в’їзна територія невелика чи є дефіцит простору перед отвором. Все частіше можна побачити відкатні ворота на таких об’єктах:

  • приватні будинки, котеджі, дачі;
  • в’їзди на паркування, гаражний кооператив, котеджне селище;
  • промислові та складські підприємства;
  • закрита прибудинкова територія тощо.

 

Переваги воріт:

1. Економія простору, оскільки полотно воріт рухається вздовж отвору. Ставити автомобіль можна практично впритул до стулки, і він не заважатиме відкриванню.

2. Незалежність від кліматичних умов. Ворота відкотів не бояться вітрових навантажень, а при належній антикорозійній обробці – впливу вологи і води. Для їхнього відкривання не потрібно чистити сніг.

3. Установка не вимагає застосування центральних упорів та додаткового зміцнення отвору (у випадку з консольними воротами потрібна лише підготовка фундаменту для направляючих).

4. Легка автоматизація. Установка електронного приводу дозволить відкривати стулку дистанційно (наприклад, не виходячи з автомобіля): за допомогою брелока, пульта, телефонного дзвінка тощо.

5.Стильний зовнішній вигляд. Відкатні ворота виглядають естетично і престижно, а замовник може вибрати як матеріал виготовлення, так і краще забарвлення стулок.

Крім цього, відкатні ворота характеризуються високими захисними властивостями, стійкі до різних механічних впливів і спроб відкриття ззовні.

 

Чи потрібна предметна консультація? Телефонуйте нам зараз!