Горизонтальні маркізиМаркізиМаркізи горизонтальні ліктьові

Горизонтальні ліктьові маркізи

Це сучасні системи, які використовують, щоб затінити літній майданчик і створити затишну і приємну атмосферу під час сильного сонця. Також дощ не стане на заваді Вашому відпочинку, якщо над вашою терасою встановлена ​​така маркіза.
Ці вироби також називають висувні маркізи, саме можливість висуватися, відрізняє маркізи від простих стаціонарних навісів. Завдяки висувній системі Ви маєте можливість затінити терасу або захистити її від опадів тоді, коли Ви цього захочете.

Основні переваги наших маркіз

  • Ми виробляємо першокласні системи з найякісніших та найнадійніших комплектуючих. Застосовуємо німецькі системи, австрійські тканини та німецькі двигуни. Усі комплектуючі не піддаються корозії, а тканина не вигоряє на сонці.
  • Ми виробляємо маркізи під Ваші розміри, що дозволяє затінити майданчик будь-яких розмірів. Термін виробництва наших маркіз 14 днів.
  • Широкий асортимент тканин дозволить не обмежувати себе у виборі. А система може бути пофарбована у будь-який колір за каталогом RAL.
  • Існує кілька варіантів керування, автоматичний та ручний. Автоматична маркіза може бути забезпечена додатковими датчиками вітру або дощу. Також є можливість регулювання кута нахилу.
  • Ми надаємо офіційну гарантію на всі наші вироби 3 роки.

Якими бувають висувні маркізи?

Ліктьова маркіза тип 600 (відкрита)

Відкрита висувна маркіза від німецького виробника Poul Voos Ця маркіза є однією з найпопулярніших на території України, вона відрізняється якістю, простотою в установці та експлуатації та своєю привабливою ціною. Термін виробництва відкритої ліктьової маркізи у розмірі 14 днів.

 

 

 

Ліктьова маркіза тип 710 (напівприкрита)

Напівприхована висувна маркіза від німецького виробника Poul Voos. Ця маркіза є однією з найпопулярніших на території України, вона відрізняється якістю, простотою в установці та експлуатації та своєю привабливою ціною. Термін виробництва напівзакритої ліктьової маркізи у розмірі 14 днів.

Ліктьова маркіза тип 720 (закрита)

Закрита маркіза від німецького виробника Poul Voos. Ця маркіза є однією з найпопулярніших на території України, вона відрізняється якістю, простотою в установці та експлуатації та своєю привабливою ціною. Термін виробництва закритої ліктьової маркізи у розмірі 14 днів.

 

 

Колірні рішення горизонтальних маркіз

Каталог акрилових тканин від австрійського виробника Sattler:

Sattler 385

Sattler 338

Sattler 320


Sattler 314

 

Висувні маркізи автоматичні
Для зручності та безпеки конструкції з вильотом більше 3-х метрів рекомендується комплектувати виріб сонцевитрозахисною автоматикою, що при сильних поривах вітру захищає конструкцію від поломки.

Автоматика для маркіз:

Найкраща автоматика для маркіз у Києві та Київській області. При замовленні автоматичної маркізи пульт у подарунок

Пульт дистанційного керування

За допомогою дистанційного пульта управління можна керувати маркізою не витрачаючи сил на її скручування.

Пульти керування з таймером

Дозволяє налаштувати відкривання та закривання маркізи за таймером, що дозволить економити на кондиціонуванні влітку та дозволяє створити видимість знаходження власників будинку за їх відсутності.

 

Настінний блок керування електроприводом

За вашим бажанням управління маркізою можна розмістити на стіні завдяки стаціонарному блоку управління.

Датчик вітру та сонця

Датчик, що реагує на сонце та вітер дає можливість повністю автоматизувати маркізу на режим розгортання та згортання у разі ураганних поривів вітру та інших екстремальних умов.

 

 

Датчик сонця

Дозволяє налаштувати закривання та відкривання ролети в автоматичному режимі залежно від освітленості на вулиці та відповідно економніше використовувати електроенергію та створювати комфорт будинку.