МаркізиМаркізи ліктьовіЛіктьові маркізи

30 Червня, 2022by Лотос Вячеслав

Ліктьові маркізи

Це сучасні системи, які використовують, щоб затінити літній майданчик і створити затишну і приємну атмосферу під час сильного сонця. Також дощ не стане на заваді Вашому відпочинку, якщо над вашою терасою встановлена така маркіза.

Де використовуються горизонтальні маркізи?

-Захист від сонця для літніх майданчиків;
-Для терас;
-Для фасадів будь-яких приміщень
-Управління на вибір
-Для комфорту та залежно від наявного бюджету Ви можете вибрати маркізи з ручним керуванням (за допомогою коміра) та автоматичний за допомогою пульта чи вимикача.

Маркізи горизонтальні
Широка гама кольорів
Близько 40 кольорів тканин дозволять Вам підібрати сонцезахисні марківзи під екстер’єр Вашого приміщення чи будь-які інші дизайнерські задуми.

Висувні маркізи автоматичні

Для зручності та безпеки конструкції з вильотом більше 3-х метрів рекомендується комплектувати виріб сонцевитрозахисною автоматикою, що при сильних поривах вітру захищає конструкцію від поломки.

Автоматика для маркіз:

Найкраща автоматика для маркіз у Києві та Київській області. При замовленні автоматичної маркізи пульт у подарунок

Пульт дистанційного керування

За допомогою дистанційного пульта управління можна керувати маркізою не витрачаючи сил на її скручування.

Пульти керування з таймером

Дозволяє налаштувати відкривання та закривання маркізи за таймером, що дозволить економити на кондиціонуванні влітку та дозволяє створити видимість знаходження власників будинку за їх відсутності.

 

Настінний блок керування електроприводом

За вашим бажанням управління маркізою можна розмістити на стіні завдяки стаціонарному блоку управління.

Датчик вітру та сонця

Датчик, що реагує на сонце та вітер дає можливість повністю автоматизувати маркізу на режим розгортання та згортання у разі ураганних поривів вітру та інших екстремальних умов.

 

 

Датчик сонця

Дозволяє налаштувати закривання та відкривання ролети в автоматичному режимі залежно від освітленості на вулиці та відповідно економніше використовувати електроенергію та створювати комфорт будинку.